Zakoupení poukazu on-line

Dárkové poukazy

Poukaz ve vámi vybrané hodnotě objednáte přímo na této stránce on-line a přijde vám ihned e-mailem nebo jej v hodnotě 500 nebo 1000 Kč zakoupíte osobně v kterékoli z našich restaurací. Dárkový poukaz je platný po dobu 11 měsíců (335 dní) ode dne jeho vystavení.

Tento poukaz na konzumaci jídla a nápojů můžete uplatnit ve všech našich podnicích, kterými jsou samozřejmě Restaurant a steakhouse Monte Bú specializující se na prémiové steaky té nejvyšší kvality z vlastní zrárny, Pivnice U Čápa, česká restaurace s tradiční kuchyní, vlastní udírnou a tankovým pivem, Ristorante Piazza v centru Brna s výtečnou nabídkou italských specialit, mořských plodů a domácích těstovin a také sladká Gelateria Piazza s domácími dezerty, zmrzlinou a dorty na přání. Poukaz je možné využít také na cateringové služby Con Gusto Catering a nákup steaků z Monte Bú Steak Away.

Monte Bú Restaurant a steakhouse    Pivnice U Čápa    Ristorante Piazza    Gelateria Piazza

1000,- Kč
Zbývá 50 znaků

Po odeslání objednávky přejdete k platbě kartou on-line (jiný způsob úhrady není v tuto chvíli možný), poukaz vám bude zaslán na zadanou e-mailovou adresu obratem po dokončení platby.

Rezervace stolu

Rezervaci můžete provést vyplněním formuláře nebo telefonicky na +420 778 545 778.

Rezervační formulář