Mezi podniky skupiny Con Gusto patří:

Monte Bú Restaurant a steakhouse

Vyhlášená restaurace na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní ve vlastní zrárně a jsou týmem našich skvělých kuchařů dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí našim hostům posezení i v salonku či na kryté zahrádce. Pyšníme se také rozsáhlou sbírkou světových rumů, která si žádá osobní degustaci.


Ristorante Piazza

V Ristorante Piazza zažijete tu pravou Itálii. Příjemné prostředí s obrazy z Florencie, Toskánska a Benátek, příjemná hudba a italské speciality vařené týmem šéfkuchaře Petra Šušny. V letních měsících si můžete vychutnat atmosféru večerního Brna také na zahrádce na nám. Svobody. Tato italská restaurace kromě čerstvých ryb či domácích těstovin vyniká i svou nabídkou kvalitních vín, aperitivů a grapp.

PŘEJÍT NA WEB RISTORANTE PIAZZA

Gelateria Piazza

Naši italskou gelaterii najdete v přízemí obchodního centra Omega, kde nabízíme svým zákazníkům nejrůznější sladké dezerty, výbornou kávu či domácí limonády. V letních měsících si můžete zákusky vlastní výroby vychutnat i na zahrádce přímo na nám. Svobody. Gelateria neznamená ale jen skvělou italskou zmrzlinu a zákusky, ale také výrobu dortů na přání přímo našimi cukrářkami, které vám rády upečou dort dle vašich představ.

PŘEJÍT NA WEB GELATERIA PIAZZA

Pivnice U Čápa

Historická Pivnice U Čápa se nachází na Obilním trhu, kam už před více než 100 lety chodili novopečení tatínkové zapíjet své potomky narozené v nedaleké Zemské porodnici dnes známé jako Porodnice na Obilním trhu. V Pivnici U Čápa si pochutnáte na tradičních českých a moravských jídlech, specialitách z naší udírny, sladkovodních rybách, zvěřině i dezertech vlastní výroby. Pokrmy pro vás připravuje tým šéfkuchaře Lukáše Hamaly. Pokud máte rádi svíčkovou, knedlíky nebo pravé české buchty, připravíme vám i catering na míru na vaši akci – svatbu, oslavu či firemní večírek.

PŘEJÍT NA WEB PIVNICE U ČÁPA

KOREK Wines

KOREK Wines, společnost založená pro všechny milovníky poctivých vín. Vín, která jsou typická pro zemi či region, odkud pochází. Vín, která jsou pravdivá a vyrobená bez zbytečných chemikálií a zvýrazňovačů chutí, vín, která jsou nosičem radostných emocí a totožné emoce vyvolávají v každém doušku. Vín, která jsou vyrobena s důrazem na zachování odrůdovosti a odrazu terroir. V portfoliu naleznete tichá i šumivá vína z nejvýznamnějších vinařských regionů Francie, Itálie, Německa, Rakouska a v neposlední řadě z České republiky. Vína nejen dovážíme, ale organizujeme také řízené degustace, cestování za vínem po celé Evropě, sestavujeme vinné karty, zajišťujeme školení personálu, vinný catering i konzultace při zakládání a správě soukromých vinoték.

PŘEJÍT NA WEB KOREK WINES

Con Gusto Catering

Našim zákazníkům zajišťujeme i cateringové služby prvotřídní kvality. Zorganizujeme pro vás lehké občerstvení i velkou hostinu dle vašeho přání. Vycházíme z dlouholetých zkušeností našich šéfkuchařů a jejich týmů a specializujeme se na tradiční českou, italskou a také mexickou a americkou kuchyni vycházející z gastronomie našich podniků. Ať už plánujete firemní raut, společenský banket, výroční ples, oslavu či svatbu. Spolehněte se na nás při pořádání vaší významné události po celé České republice.

PŘEJÍT NA WEB CON GUSTO CATERING

Rezervace stolu

Rezervaci můžete provést vyplněním formuláře nebo telefonicky na +420 778 545 778.

O restauraci