Každoročně nejoblíbenější a nejžádanější akce je opět tu a tentokrát rovnou na dva měsíce. Mexické týdny v Monte Bú právě začaly!

Mexickou kuchyni rádi připravujeme nejen na akcích s naším Con Gusto Cateringem, ale v létě také u nás na Kraví hoře. Tato kuchyně je typická barevností jídel, různorodými chutěmi, svou pestrostí a rozmanitostí. Je tradičně plná nachos, tacos, quesadillas, burritos a spojuje kuchařské tradice několika národů, díky čemuž je oblíbená po celém světě. Na několik týdnů tedy rozšiřujeme náš klasický jídelní lístek, který některé z mexických specialit už obsahuje.

V letošním mexickém menu najdete kukuřičné nachos s cheddarem a jalapeños, quesadillas s jamón serrano či jalapeño papričky plněné cheddarem jako předkrmové chody. Polévkou je kuřecí vývar s chilli ancho a houbami. Salát je se směsí trhaného vepřového a kuřecího masa se zeleninou a pšeničnými tacos. Mezi hlavní chody patří tacos s vepřovými výpečky, s trhaným hovězím, tortilla s trhaným kuřecím či vepřovým. Mezi speciality pak hovězí burger José González, rib eye steak z jihoamerického hovězího či filovaný hovězí steak z argentinské svíčkové. Na své si přijdou ale i vaše děti, pro které jsme přichystali tortillu plněnou smaženými kuřecími kousky. A tentokrát můžete vybírat ze dvou dezertů, poctivého čokoládového chilli dortu a mučenkového sorbetu.

K tomu doporučujeme buď typické nealkoholické drinky, kterými jsou barevné a osvěžující Jarritos, nebo alkoholický koktejl Mexicko colada a pro odvážnější třeba tequilu či mezcal, který se vyrábí z agáve.

Těšíme se na vás denně 11.00-0.00 (v neděli do 23.00) v Monte Bú na Kraví hoře!

Rezervace stolu

Mexické týdny

Mexické týdny
Mexické týdny Mexické týdny Mexické týdny Mexické týdny Mexické týdny Mexické týdny Mexické týdny Mexické týdny

Rezervace stolu

Rezervaci můžete provést vyplněním formuláře nebo telefonicky na +420 778 545 778.

Rezervační formulář