Každoročně nejoblíbenější a nejžádanější akce je opět tu a tentokrát rovnou na dva měsíce. Mexické týdny v Monte Bú právě začaly!

Mexickou kuchyni rádi připravujeme nejen na akcích s naším Con Gusto Cateringem, ale v létě také u nás na Kraví hoře. Tato kuchyně je typická barevností jídel, různorodými chutěmi, svou pestrostí a rozmanitostí. Je tradičně plná nachos, tacos, quesadillas, burritos a spojuje kuchařské tradice několika národů, díky čemuž je oblíbená po celém světě. Na několik týdnů tedy rozšiřujeme náš klasický jídelní lístek, který některé z mexických specialit už obsahuje.

V letošním mexickém menu najdete kukuřičné nachos s cheddarem a jalapeños, quesadillas s jamón serrano či jalapeño papričky plněné cheddarem jako předkrmové chody. Polévkou je kuřecí vývar s chilli ancho a houbami. Salát je se směsí trhaného vepřového a kuřecího masa se zeleninou a pšeničnými tacos. Mezi hlavní chody patří tacos s vepřovými výpečky, s trhaným hovězím, tortilla s trhaným kuřecím či vepřovým. Mezi speciality pak hovězí burger José González, rib eye steak z jihoamerického hovězího či filovaný hovězí steak z argentinské svíčkové. Na své si přijdou ale i vaše děti, pro které jsme přichystali tortillu plněnou smaženými kuřecími kousky. A tentokrát můžete vybírat ze dvou dezertů, poctivého čokoládového chilli dortu a mučenkového sorbetu.

K tomu doporučujeme buď typické nealkoholické drinky, kterými jsou barevné a osvěžující Jarritos, nebo alkoholický koktejl Mexicko colada a pro odvážnější třeba tequilu či mezcal, který se vyrábí z agáve.

Těšíme se na vás denně 11.00-0.00 (v neděli do 23.00) v Monte Bú na Kraví hoře!

Rezervace stolu

Mexické týdny

Mexické týdny

Rezervace stolu

Rezervaci můžete provést vyplněním formuláře nebo telefonicky na +420 778 545 778.

Rezervační formulář