Zastavte se k nám do poloviny června na speciální grilovací večery. Připravili jsme si pro vás Churrasco Rodízio a během celého večera můžete konzumovat masa dle vašeho výběru tolik, kolik sníte – all you can eat!

Vybrat si můžete ze dvou menu. Máte rádi spíše kuřecí maso nebo mořské plody? Pak vám doporučeme výběr menu 1. Pokud dáváte přednost hovězímu masu, vyberte si menu 2. Při výběru menu 1 vám budeme celý večer z jehly s grilovaným masem servírovat pikantní kuřecí křídla, marinovaná kuřecí stehna, vepřový bok, vepřovou klobásu, paellu s mořskými plody a hovězí flank steak. Pokud si vyberete menu 2, budou to masa a mořské plody z menu 1 a k tomu navíc hovězí nízká roštěná, hovězí kýta, hovězí vysoká roštěná a hovězí svíčková. Ke každému menu dostanete také předkrm a dezert a k masu si můžete dle libosti vybírat z teplého a studeného bufetu a omáček. Z příloh to jsou např. smetanové brambory, mexická rýže, těstovinový salát, salát s mozzarellou, pečená cuketa a další. U omáček máte na výběr z basil pesto, chimichurri, a barbecue.

Cena menu 1, tedy předkrmu, mas, příloh dle vašeho výběru a dezertu je 399 Kč. Cena menu 2, kde jsou navíc 4 druhy prémiového hovězího masa, je 599 Kč. Za děti do 12 let zaplatíte poloviční cenu.

Více o tomto způsobu servírování se dozvíte na našem blogu.

Těšíme se na vás každé úterý a čtvrtek od 18. hodiny do 18. 6. 2019!

Rezervace míst na tel. 778 545 778 nebo přes rezervační formulář.

Zarezervovat akci

Churrasco Rodízio

Rezervace stolu

Rezervaci můžete provést vyplněním formuláře nebo telefonicky na +420 778 545 778.

Rezervační formulář