Že je středa malý pátek? A že jste o tom ještě neslyšeli? Přijďte se přesvědčit každou středu na naši zahrádku, kde vám podvečery zpříjemníme vůní grilovaného masa, servírovaného s luxusními omáčkami a přílohami. Doplnit můžete dle libosti pivem, nebo jinou tekutinou, která vám k večernímu grilování zrovna přijde na chuť.

Tentokrát si pro vás naši kuchaři připravili 4 absolutně vymazlená jídla z grilu. Věrní well-done fanoušci jistě ocení Kuřecí steak podávaný s cuketami na grilu s parmezánem a s omáčkou z lišek. Kuřecímu plátku s broskví už sice nadobro odzvonilo, ale pokud někdy zatoužíte po této retro kombinaci masa a ovoce, možná neodoláte našemu Vepřovému tomahawk steaku s česnekovým máslem, pečenou broskví a kimchi. Další specialitou na programu je Pluma Ibérico, která je svojí texturou a chutí jedním z nejlahodnějších kousků vepřového masa. Na našem BBQ ji ochutnáte s omáčkou z růžového pepře, bramborou pečenou na ohni a s česnekovým dipem. Hvězdou večera je samozřejmě pořádná porce hovězího, konkrétně Marinovaná irská Drumlin žebírka se sweet chilli BBQ omáčkou, pečenou kukuřicí a domacím chlebem.

Moc se těšíme, až za námi dorazíte načerpat letní grilovací atmosféru a ochutnáte některé z našich specialit.

Rezervujte si u nás stůl na tel.: +420 778 545 778 nebo na našem webu.

BBQ NABÍDKA

KAŽDOU STŘEDU OD 17:00

 • Kuřecí steak na grilu,
  cukety na grilu s parmezánem, omáčka z lišek 315 Kč


 • Vepřový tomahawk na uhlí,
  česnekové máslo, pečená broskev, kimchi 389 Kč


 • Vepřová pluma z iberského prasátka,
  omáčka z růžového pepře, brambora na ohni s česnekovým dipem 379 Kč


 • Marinovaná hovězí irská žebírka Drumlin,
  sweet chilli BBQ, pečená kukuřice, domácí chléb 449 Kč


Barbeque středy v Monte Bú!Barbeque středy v Monte Bú!Barbeque středy v Monte Bú!Barbeque středy v Monte Bú!Barbeque středy v Monte Bú!Barbeque středy v Monte Bú!Barbeque středy v Monte Bú!Barbeque středy v Monte Bú!Barbeque středy v Monte Bú!

Rezervace stolu

Rezervaci můžete provést vyplněním formuláře nebo telefonicky na +420 778 545 778.

Rezervační formulář