Každoročně nejoblíbenější a nejžádanější akce je opět tu. Mexické týdny v Monte Bú právě začaly!

Mexickou kuchyni rádi připravujeme nejen na akcích s naším Con Gusto Cateringem, ale v létě také u nás na Kraví hoře. Tato kuchyně je typická barevností jídel, různorodými chutěmi, svou pestrostí a rozmanitostí. Je tradičně plná tacos nebo burritos a spojuje kuchařské tradice několika národů, díky čemuž je oblíbená po celém světě.

V letošním mexickém menu jsme si připravili jako předkrm Tamales. Co si pod tím můžete představit? Napovíme vám... banánový list, kukuřičný bochánek, vepřové trhané maso, BBQ omáčku... nic? Tak to se musíte stavit a ochutnat. Pokud máte rádi papričky, bude pro vás to pravé Chile en Nogoda. Jedná se o pálenou chilli papričku plněnou trhaným vepřovým masem, smetanovou omáčku, granátové jablko a koriandr. Jako polévku jsme připravili Sopa de Frijoles z černých fazolí, chilli, oregana a zakysané smetany.

U hlavních chodů si nebudete moci vybrat, budete chtít totiž ochutnat všechno! Vybírat totiž budete z Camarones a la Diabla, krevet v rajčatové chilli omáčce s cibulí, avokádem, rýží sinaloa a marinovaných cherry rajčat, tradičního mexického Burrita plněného mexickou rýží sinaloa, ancho drceným kuřecím masem, fazolovým ragú, asadero sýrem, pico de gallo, zakysanou smetanou, koriandrem a trhaným salátem se sladko-pikantním dresinkem. Mezi dalšími chody jsou dva druhy Tacos, které máte nejraději. První jsou plněny trhaným hovězím masem s avokádem, mango salsou s chilli a koriandrem, čedarem a limetkou. Druhé obsahují trhané vepřové maso konfitované v sádle, pico de gallo, koriandr, marinovaná cibule, zakysaná smetana, chimichurri.

Pomyslnou sladkou tečkou na závěr jsou Churros s karambolou, pitahayou, domácím pikaem a skořicí.

Určitě teď máte dilema, stejně jako my.
Tak neváhejte a přijďte.

Těšíme se na vás.

Mexické týdny

Předkrmy:

 • Tamales
  Banánový list, kukuřičný bochánek, vepřové trhané maso, BBQ omáčka s chipotle 198 Kč

 • Chile en Nogoda
  Pálená chilli paprička plněná trhaným hovězím a vepřovým masem, smetanová omáčka, granátové jablko, koriandr 225 Kč

Polévka:

 • Sopa de Frijoles
  Polévka z černých fazolí, chilli, oregano, zakysaná smetana 109 Kč

Hlavní chody:

 • Camarones a la Diabla
  Krevety v rajčatové chilli omáčce s cibulí, avokádo, rýže sinaloa, marinovaná cherry rajčata 399 Kč

 • Burrito
  Mexická rýže sinaloa, ancho drcené kuřecí maso, fazolové ragú, asadero sýr, pico de gallo, zakysaná smetana, koriandr, trhaný salát se sladko-pikantním dresinkem 254 Kč

 • Tacos s trhaným hovězím masem
  Avokádo, mango salsa s chilli a koriandrem, cheddar, limetka 286 Kč

 • Tacos s trhaným vepřovým masem
  Konfitovaným v sádle, pico de gallo, koriandr, marinovaná cibule, zakysaná smetana, chimichurri 272 Kč

Dezert:

 • Churros
  Karambola, pitahaya, domácí pikao, skořice 169 Kč

Mexické týdny v Monte BúMexické týdny v Monte BúMexické týdny v Monte BúMexické týdny v Monte BúMexické týdny v Monte BúMexické týdny v Monte BúMexické týdny v Monte BúMexické týdny v Monte BúMexické týdny v Monte BúMexické týdny v Monte BúMexické týdny v Monte Bú

Rezervace stolu

Rezervaci můžete provést vyplněním formuláře nebo telefonicky na +420 778 545 778.

Rezervační formulář