Naše nejoblíbenější a nejžádanější akce je zpět! Mexické týdny v Monte Bú jsou tu pro vás!

Užijte si pestrost a různorodé chutě tradiční mexické kuchyně, která je plná nachos, tacos, quesadillas a burritos. Vybrali jsme pro vás ty nejoblíbenější jídla. Které to jsou?

V letošním speciálním menu najdete oblíbené předkrmy jako je tradiční mexická fazolová polévka SOPA AZTECA s nachos, kukuřicí a sýrem, oblíbená QUESADILLA plněná sýrem, sušenou šunkou a jalapeños, NACHOS CON GUACAMOLE s červenou cibulkou a rajčaty nebo nejžádanější ENTRADA JALAPEÑOS plněné sýrem Cheddar, smažené v těstíčku s ledovým salátem a rajčaty.

Mezi hlavními chody nesmí chybět tacos v různých variací. Můžete si pochutnat na klasiku s vepřovým masem a nebo třeba můžete zkusit tacos s vepřovými výpečky, grilovanými krevetami. I letos si můžete pochutnat na grilovaném steaku z vyzrálé argentinské svíčkové či na vepřové panence. Na své si přijdou ale i vaše děti, pro které jsme přichystali tortillu plněnou smaženými kuřecími kousky. Mezi hlavními chody nechybí ani salát ENSALADA DE AGUACATE s marinovaným avokádem a grilovaným kuřecím mase s rajčaty, papričkou a jalapeños.

Sladkou tečkou bude bezlepkový čokoládový koláč s chilli, mango redukcí a exotickým ovocem.

Těšíme se na vás!


Mexické týdny

Mexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdnyMexické týdny

Rezervace stolu

Rezervaci můžete provést vyplněním formuláře nebo telefonicky na +420 778 545 778.

Rezervační formulář