Přijďte oslavit svátek zamilovaných do Monte Bú! Připravili jsme pro vás speciální degustační menu, které potěší vaše chuťové buňky. Už od pátku 14. února!

Přivítáme vás welcome drinkem od BiancaVigna, jednoho z nejuznávanějších italských vinařství specializujících se na produkci prosecca. Amuse-bouche, tedy menší předkrm, kterým naladíte a "pobavíte svá ústa", je pěna z kozího sýra s prosciuttem, melounem cantaloupe, výhonky a chipsem. Prvním chodem menu je tuna sashimi tartar s avokádem, zázvorem, sezamem a okurkou. Druhý chod tvoří pečené foie gras s fíky, jablky, karamelem, frisée salátkem a chipsem. Dalším chodem je argentinský hovězí fillet steak s lanýžovou pěnou, řapíkem a smaženou divokou brokolicí. A jako poslední chod nesmí chybět dezert. Pochutnáte si na čokoládovém mousse s jahodovým sorbetem, kokosem a jedlými květy.

Cena celého čtyřchodového degustačního menu v Monte Bú je 789 Kč. Tato cena je včetně amuse-bouche a jako dárek na uvítanou od nás dostanete skleničku Prosecca a dámy v pátek 14. 2. také růžičku.

Každý chod je snouben s vybranými víny od našeho partnera KOREK Wines. Kompletní vinné párování profesionálním sommeliérem, které podpoří chuť každého pokrmu zvlášť, si dopřejete za 379 Kč.

Místa na valentýnské degustační menu vždy rychle ubývají, rezervujte si je včas. Aktuálně jsou možné rezervace ještě na sobotu 15. 2. nebo neděli 16. 2.
Těšíme se na vás!

Rezervace míst

Valentýnské menu

Rezervace stolu

Rezervaci můžete provést vyplněním formuláře nebo telefonicky na +420 778 545 778.

Rezervační formulář