Na každý měsíc tohoto roku jsme v Monte Bú nachystali speciální akce, které pro vás připravuje tým šéfkuchaře Jiřího Ampapy.

V lednu to byla novoroční čočka a v únoru jste si u nás se svou drahou polovičkou pochutnali na čtyřchodovém valentýnském menu. To u vás sklidilo velký úspěch, a to především hlavní chod s kachními prsy sous-vide.

V březnu jsme si pro vás připravili steakovou degustaci Chile Black Beef, hovězího masa vynikající kvality, které se vyznačuje svou jemností a šťavnatostí. S jarními měsíci jsou tradičně spojeny Velikonoce a naše velikonoční nabídka, ze které si budete moct vybírat v druhé polovině dubna. V květnu vás jistě potěšíme burgery, které připravíme na všechny způsoby – tradičně s hovězím, vepřovým ale i vegetariánskou verzi. Ty loňské najdete třeba tady. Na léto jsme si pro vás přichystali All you can eat akci s Churrasco, tedy tradičním jihoamerickým způsobem přípravy různých druhů masa na speciálním grilu. To ochutnáte celý červen každé úterý a čtvrtek od 18. hodiny. Ani v roce 2019 vás neochudíme o akci, na kterou se v Monte Bú těšíte nejvíce. Mexické týdny potrvají šest týdnů a začnou hned od začátku srpna. Zakončeny budou tradičně večerem s mexickou kapelou Mariachi Azteca de Praga a vystřídá je v druhé polovině září již druhá letošní steaková degustace. Říjen bude opět ve znamení zážitkového večera s prémiovým šéfkuchařem. Letos nás svou návštěvou a kuchařským uměním potěší porotce soutěže MasterChef a trojnásobný a úřadující vítěz ankety Zlatý kuchař Jan Punčochář. Loni nám své šestichodové degustační menu inspirované Francií představil šéfkuchař Miroslav Kalina. Na večer v jeho režii se můžete podívat tady. Listopad bude ve znamení zvěřinových hodů a rok 2019 zakončíme tradičně silvestrovskou oslavou s ohňostrojem!

Sledujte nás na našem facebooku a instagramu, kde se o všem dozvíte s předstihem!

Facebook: https://www.facebook.com/MonteBuRestaurantASteakhouse/
Instagram: instagram.com/congustobrno

Kalendář akcí 2019

Rezervace stolu

Rezervaci můžete provést vyplněním formuláře nebo telefonicky na +420 778 545 778.

Rezervační formulář